قوانین و مقررات

توافقنامه

این توافقنامه توسط ما كه در این توافقنامه “’گروه توسعه سیستم نابت” نامیده می‌شود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه “مشترك” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌اجرا می‌باشد. ورود به سایت گروه توسعه سیستم نابت،خرید هر یک از خدمات و یا محصولات نابت، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان نابت و یا انجام هرگونه معامله ، تعامل و یا تراکنش با نابت و تمامی پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های نابت مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین بوده ویا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات نابت بدان معنی است که شما این شرایط و قوانین را پذیرفته‌اید.

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ده قانون مدنی و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده وتمامی این شرایط و قوانین را می پذیرد.


خریدار یا کاربر

خریدار یا کاربر کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می نماید.


سرویس

شامل خدمات جامع و تخصصی تحت وب، خدمات فنی ونرم افزاری و خدمات ارتباطی قابل ارائه توسط گروه توسعه سیستم نابت محیط


کاربران

وبگاهی به آدرس www.nabetgroup.ir که خریدار از طریق آن می تواند فهرست سرویسهای خود را مشاهده؛ آنها را تمدید نموده یا ارتقا دهد و مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و به روز رسانی است. همچنین مشتری در این قسمت از سرویس پشتیبانی این شرکت از طریق ارسال تیکت و پیگیری آن با در دست داشتن شماره تیکت استفاده می کند.


تعرفه

فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.


Spam (هرزنامه)

ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.


Spam Cop

وب سایت شناسائی ومقابله با Spam ( Spamcop.net)


تحویل خدمات

ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده ویا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و شرکت


کاربر وب سایت

کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خریدار را مشاهده و مرور می کنند.


سورس(Source)

به منابع ، مستندات ، رویه ها ،زیرسیستمها و عناصر شکل دهنده نرم افزار که توسط یک یا چند زبان برنامه نویسی پیاده سازی شده و در اختیار مالک و توسعه دهنده قراردارد گفته میشود .


نرم افزار تحت وب(Web Application)

هر نرم افزار تحت وب ، نوعی برنامه کاربردی سرویس گیرنده / سرویس دهنده به شمار می آید . این بدین معناست که وظایف برنامه کاربردی در بین یک کامپیوتر سرویس گیرنده و یک کامپیوتر سرویس دهنده تقسیم می شود . این کامپیوترها از طریق اینترنت یا شبکه داخلی با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند.


خدمات میزبانی(Host)

جهت اجرای نرم افزارهای تحت وب نیاز به میزبان(سرور) جهت استقرار ،پیاده سازی ، اجرا و ذخیره سازی داده ها می باشد . این خدمات از طریق تقسیم منابع سخت افزاری و نرم افزاری با مشخصات از پیش تعیین شده با هزینه مشخص بروی سرویس دهنده در اختیار مشتری قرار میگیرد .


خدمات دامنه(Domain)

در فضای مجازی جهت دسترسی به نرم افزارهای تحت وب که به آنها سایت گفته میشود جهت دسترسی کاربران و بازدیدکنندگان به خدمات سایت نیاز به ثبت دامنه میباشد . این خدمت توسط شرکتهای ارایه دهنده ثبت دامنه در داخل و خارج از کشور ارایه می گردد .


حالت خدمات فعال

وضعیتی که تمامی خدمات فعال و قابل دسترس مشتری و کاربران سایت خواهند بود .


حالت خدمات تعلیق

وضعیتی که خدمات نرم افزاری به مدت هفت روز از دسترس مدیریت خارج شده و فقط امکان ارایه خدمات برای کاربران سایت وجود خواهد داشد . در این وضعیت داده ها حفظ خواهند شد .

در مورد خریداران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار در محیط کاربران معرفی می گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده خریدار بوده و شرکت در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیتی ومسئولیتی خریدار نخواهد داشت .

برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس ایمیل برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با نام کامل شرکت، آدرس و شماره تماس می باشند. در صورتی که در هنگام تکمیل فرآیند خرید و به جهت تسهیل وتسریع امور اقدام به دریافت وکنترل این مشخصات ننماید پس از آن حق دریافت این مشخصات همواره برای شرکت محفوظ بوده و با عدم ارائه مشخصات در زمان مقرر به شرکت، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ خریداران ونمایندگان آنها ندارد.

خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در به روز نگه داشتن آنها در محیط کاربران می کوشد.نابت حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته باشد، تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. نابت حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

مالکیت سرویس و کلیه مسئولیتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خریدار و یا نماینده خریدار هریک به تنهائی می باشد.