گروه توسعه سیستم نابت در ابتدای سال 1395 با حمایت مدیران با تجربه و حضور تیم فنی کارآزموده تاسیس گردید. خدمات و محصولات این شرکت در دو محور "توسعه محصولات نرم افزاری" و "راهکارهای سازمانی" ارائه می گردد. در حوزه راهکارهای سازمانی با بهره گیری از شبکه گسترده متخصصین در کنار هسته توانمند کارشناسان شرکت، فضایی جهت توسعه هماهنگ و متوازن سیستم های مبتنی بر فناوری اطلاعات ایجاد گردیده است. تجربیات تیم "نابت" عمدتا در سازمان های هلدینگ و شرکتهای چندلایه ای شکل گرفته است و مهارت تلفیق مفاهیم حاکمیت شرکتی، راهبری زیرمجموعه ها و نظارت سلسله مراتبی با راهکاری نرم افزاری از نقاط قوت این تیم می باشد. در حوزه محصولات نرم افزاری، گروه توسعه سیستم نابت طیف متنوعی از برنامه های کاربردی، از نرم افزارهای جامع سازمانی تا اپلیکیشن های موبایل را توسعه میدهد. وجود متخصصین تحلیل کسب و کار و آنالیز محصول در کنار نیروهای توانمند و خبره برنامه نویسی به ارائه محصولات متناسب با نیاز بازار هدف منجر میگردد. .

چشم انداز سازمانی

ایجاد بزرگترین شبکه مجازی ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده آنلاین در کشور

اجزای چشم انداز:

• توسعه شبکه محتوای الکترونیکی

• ایجاد شبکه ای از شرکت های نوآور با بیش از یک میلیون کاربر در ماه

• ارائه خدمات متمایز و نوآورانه در حوزه خدمات آنلاین و پرداخت الکترونیکی

• گسترش فعالیت ها و تلاش برای بین المللی شدن

ماموریت

گروه توسعه سیستم نابت ارائه دهنده محصولات و خدمات و راهکارهای هوشمند در حوزه ارزش افزوده ، تولید بازی و اپلیکیشن به مشتریان حقیقی و حقوقی در سطح کشور است. تلاش ما به کارگیری الگوها و فناوریهای جدید در راستای تحقق نیازهای آنلاین و بستر آموزش کشور است. نگاهی کوتاه به اهم فعالیتهای نابت : – طراحی و تولید اپلیکیشن و بازی های موبایل مبتنی بر iOS، Android، Windows Phone ایده، مضمون یا محتوای مورد نظر شما را در قالب اپلیکیشن یا بازی موبایل پیاده سازی می کنیم. – طراحی و تولید بسته ها و برنامه های کاربردی m-Commerce ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود و توسعه کسب و کار و فعالیت شما با استفاده از ابزار موبایل – انتشار اپلیکیشن های موبایل در بازارهای بین المللی اپلیکیشن های شما را در بازارهای بزرگ بین المللی نظیر Apple Store،Google Play،Windows Phone Store و … انتشار می دهیم. – مشاوره در تولید نرم افزار ارائه انواع مشاوره در زمینه طراحی و تولید نرم افزار و بازی های موبایل و سایر خدمات شرکت – پشتیبانی محصولات نرم افزاری توسعه، پشتیبانی و بروزرسانی نرم افزارهای موبایل .

دیدگاه

• ما در گروه نابت تفکر چابک را به خدمت گرفته‌ایم که محصولاتی عالی و مشتریانی خوشحال داشته باشیم.

• در نابت تلاش می‌کنیم پلتفرمی فراهم کنیم که همه برنامه‌نویس‌ها بتوانند محصولات هیجان‌انگیزی تولید کنند.

• ما با کمک محصولاتی که ارائه می‌کنیم تلاش می‌کنیم به مشتریان‌مان در جنگل انبوه اطلاعات کمک کنیم که بتوانند قدرت داده‌ها را به خدمت بگیرند.

• ما تلاش می کنیم ابزارهای متنوعی برای استفاده از روش‌های مختلف فروش و توسعه فراهم کنیم.

• نوآوری هسته نابت است و همه چیز گرد نوآوری شکل گرفته است. برای همین در نابت تلفن همراه، اپلیکیشن‌های تلفن همراه، تجربه کاربری از اهمیت زیادی برخوردار هستند. ما تلاش کرده‌ایم این طرز فکر را در معماری و دکوراسیون ساختمان نابت هم پیاده کنیم و فضای کاری فراهم کنیم که تسهیل کننده نوآوری باشد. با همین منطق است که نابت حامی بسیاری از رویدادهای نوآورانه مانند TGC شده است.

• ما شرکتی هستیم که آمده در فضای جدید فناوری‌های رایانه ای به فردا فکر کند در «نابت» تصور می‌کنیم در فردایی که فاصله زیادی با ما ندارد، شرکت «نابت» با این نگاه شکل گرفته است و در مسیر تحول همگام با دنیای جدید قرار دارد.

• آنچه ما را متفاوت میکند :ما در نابت همه با کارمان زندگی میکنیم. هدفی مقدس را دنبال میکنیم و در انجام کارهای خود ساعت نمیشناسیم. از لحظه لحظه فعالیت خود لذت میبریم و خود را وقف آرمانمان کرده ایم. دانش، تجربه، تخصص به همراه اهداف والا تمایز ماست.

گواهینامه ها و مجوزها

  • نشر دیجیتال برخط دیجیتال

  • مجوز نظام صنفی رایانه ای تهران

  • تصدی رسانه برخط کاربر محور