اخبار نابت

مستندات

مراسم دید و بازدید نوروزی سازمان نظام صنفی رایانه ای در سال 1397 با حضور پرشور اعضای هیات مدیره های ادوار سازمان ، فعالان حوزه فاوا و خبرنگاران برگزار شد ، که شرکت توسعه نابت در این مراسم به عنوان یکی از فعالان حضور داشت. این مراسم روز دوشنبه 27 فروردین 1397 در هتل پارسیان کوثر تهران و با حضور چشمگیر اعضای صنف برگزار شد.

حضور معاون مرکز ملی فضای مجازی در شرکت نابت طی بازدیدی با حضور آقای خداوردی لو معاون مرکز ملی فضای مجازی از مجموعه نابت ضمن تاکید بر توسعه توانمندیهای بخش خصوصی و ایجاد فضای رقابت بین فعالان فضای مجازی از فعالیتهای چندی ساله محموعه نابت و استودیو بازیز تقدیر و تشکر بعمل آمد . در این دیدار مدیرعامل مجموعه نابت و مدیر بازاریابی شرکت طی اظهاراتی به بیان فرصتها و چالشهای پیش رو پرداخته و نیز در این خصوص همه مواردی را که در توسعه شرکت و بخش خصوصی جوان و آموزش دیده و دانش آموختگان جوان مستعد نقش موثری را ایفا می کنند را توضیح دادند . این شرکت به عنوان یک شرکت دانش بنیان در حوزه تولید بازیها و محتوای کودک و نوجوان پیش رو بوده و داره پتانسیلها و ظرفیتهای فراوان می باشد .

به گزارش روابط عمومی گروه نابت ، طی مراسمی در نمایشگاه توانمندیهای کشور هند که در برج میلاد تهران برگزار شد ، تفاهم نامه همکاری با حضور مدیران نابت با دو شرکت هندی به امضاء رسید . در این تفاهم نامه های همکاری بر اصل مشارکت در حوزه تولیدات نرم افزاری و اپلیکیشن های تولید شده در ایران و کشور هندوستان تاکید شد و دو طرف با عنوان شرکای تجاری به تفاهم رسیدند . بستر مشخص برای تولیدات نرم افزاری ، در گام اول اپلیکیشن و بازی برای کودکان و نوجوانان می باشد و نرم افزارهای تولید شده دو طرف برای نصب در کشور ایران یا هندوستان استفاده خواهد شد .

حضور در نمایشگاه الکامپ گیمز 1395

حضور در نمایشگاه الکامپ 1396

حضور در نمایشگاه TGC 1396

شرکت در جشنواره بشری1396

شرکت درجشنواره بازی های جدی 1396

شرکت در جشنواره بازی های تهران1396

بازدید آقای مهندس کریمی قدوسی مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای همراه با آقای جعفری منفرد معاونت حمایت از بنیاد ملی بازی شرکت نابت بازدید کارشناس رایانه مرکز سرگرمی های سازنده کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

ملاقات با آقای سلام زاده معاون سرگرمی های سازنده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

ملاقات با مدیر گروه شبکه کودک

ارائه بازی زیست محیطی در حضور کارشناسان سازمان بهزیستی کشور

ارائه بازی زیست محیطی در حضورمسئول آموزش سازمان فرهنگی ،هنری شهرداری

ارائه بازی زیست محیطی درحضور کارشناس روابط عمومی مرکزی بانک پاسارگاد

ارائه بازی زیست محیطی در حضور مسئول آموزش حفاظت محیط زیست استان تهران

ارائه بازی های تولید شده در حضور مسئول اداره کل امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور

مصاحبه شبکه العالم با مدیر عامل شرکت در خصوص فعالیت های شرکت نابت

پخش گزارش کافه پلی از شرکت نابت در شبکه 2 صدا وسیما

لینک نمایش